,

Fit AURA podporuje pohybovou aktivitu seniorů. Vydává nové Senior karty

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA podporuje pohybovou aktivitu seniorů. Pro všechny seniory starší 60 let, kteří touží po zdravém pohybu, chtějí sportovat a zůstat aktivní, proto připravilo Fit AURA nové Senior karty.

Senior karty pro aktivní návštěvníky ve věku 60+

„Nové karty pro seniory jsme se rozhodli zavést proto, že bychom rádi podpořili seniory, kterým je blízký aktivní způsob života, kteří se chtějí zachovat fit a v kondici. Fandíme aktivním seniorům a chceme je v jejich sportování podporovat, protože je to dobré jak pro jejich fyzické zdraví, tak pro podporu jejich psychických sil,“ říká Petr Stiborek, majitel sportovně-relaxačního centra Fit AURA.

Senior karta je určena všem seniorům starším 60 let a senioři s ní mají nárok na 30% slevu na služby sportovně-relaxačního centra. To nabízí vedle fitness aktivit také wellness zařízení podporující redukci váhy, formování problematických partií, celkovou fyzickou kondici a podobně. Se Senior kartou bude levnější také vstup do solárií, které najdete ve Fit AURA jak v horizontální, tak ve vertikální podobě.

Jaké výhody seniory čekají:

  • 30% sleva na služby Fit AURA;
  • na kartu nemusíte vkládat žádný depozit – 30% sleva vám bude automaticky odečtena;
  • Senior karta je vydávána zdarma oproti padesátikorunové záloze.

Více o nabízených službách a ceník jednotlivých služeb naleznete na webu www.fitaura.cz u jednotlivých služeb. Ochotně vám také poradíme na recepci ve Fit AURA ve Frenštátě.