, ,

Je bezbolestná liposukce EXILIS skutečně tak účinná?

Hledáte osobní zkušenost s bezbolestnou liposukcí EXILIS? Jedna klientka Fit AURA se se svou návštěvou EXILIS rozhodla pochlubit. Přečtěte si, jaké výsledky se u ní dostavily po první proceduře a jak na ni zapůsobila návštěva bezbolestné liposukce.

(Upozornění: Proceduru EXILIS vám ochotně nabídneme v našem partnerském Studiu AURA na ulici Horní ve Frenštátě. Děkujeme za pochopení.)

E-mail naší klientky

Dobrý den,
rozhodla jsem se Vám touto formou poděkovat za Vaše služby, které mi velmi pomohly a ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost.

Před necelým měsícem jsem se rozhodla navštívit Vaše centrum a vyzkoušet nový EXILIS. O této službě jsem toho již hodně slyšela a přiznám se, že jsem byla původně velmi skeptická k účinkům, které jsou všude vehementně popisovány a o kterých mluvily mé kamarádky. Dlouho jsem se rozhodovala, jestli to mám sama zkusit nebo ne. Moje postava mě ale hodně a dlouho opravdu trápí, takže jsem se nakonec rozhodla EXILIS vyzkoušet.

Moje očekávání tedy nebyla velká, a proto jsem byla velmi překvapená, když jsem přišla do Vašeho centra a zjistila, že EXILIS je velmi příjemná procedura. Připadala jsem si jako na příjemné masáži, která ale výrazně více prohřívá ošetřovaná místa. Byla to pro mne perfektní relaxace a cítila jsem se velice dobře i následující dny.

Jedno obrovské a příjemné překvapení však následovalo hlavně ve chvíli, kdy jsem se po 14 dnech dostavila na druhou aplikaci EXILIS. Měření před druhou procedurou totiž ukázalo, že má první návštěva EXILIS měla obrovský efekt. Obvod stehen se v průběhu těch 14 dnů zmenšil o 3 cm a přes pas jsem byla dokonce o 5 cm štíhlejší. EXILIS opravdu funguje a během těch 14 dnů mé tělo opravdu pracovalo na nápravě ošetřených míst. Na oblečení už poznám změnu, ale ta naměřená čísla hned po první návštěvě EXILIS a po 14 dnech mě opravdu překvapila.

Velmi se mi také líbil přístup personálu ve Fit AURA a celkově příjemné prostředí celého centra. To, že proceduru vykonává diplomovaná zdravotní sestra na mě zapůsobilo moc dobrým dojmem a zahnalo to i mé poslední pochybnosti. Je moc příjemné, když se člověk může po namáhavém dni přijít uvolnit na taková místa, jako je Fit AURA, a ještě díky tomu zlepšit svou postavu.

Děkuji Vám za tuto příležitost. Určitě budu i nadále Fit AURA ve Frenštátě ráda navštěvovat.

S přáním hezkého dne,
zůstávám v anonymitě

Více o EXILIS

Přečtěte si více o účincích bezbolestné liposukce EXILIS, objednejte se ve Studiu AURA na tuto jedinečnou proceduru a dejte svým křivkám tvar! Rádi vám pomůžeme.

  • Pavel

    Nevím jestli se zrovna můj názora zkušenost jako chlapa bube hodit do této rubriky. Ve svých 46 letech jsem se rozhodl shodit pupek. Bohužel ani po serii různých diet, cvičení, zázračných přípravků se nedařilo. S nedůvěrou jsem se rozhodl vyzkoušet tuto novinku. Zaplatil jsem si procedůru u pana Vargy v Praze. Při první návštěvě mi pan Varga vysvětlil postup, doporučil změnu jídelníčku, změnu pitného režimu. Jelikož suma za procedury není zrovna malá, nechtěl jsem nechat nic náhodě a všechna doporučení terapeuta vzorně dodržuji. Navíc jsem si přidal dvakrát týdně sport.. Dnes jsem po druhé proceduře a prokazatelné výsledky jsou na světě. Váha o 5 kilo dole, obvod břicha jednoznačně o 5 centimetrů. Čekají mě ještě tři sezení u pana Vargy a opravdu se těším na léto do plavek kdy se už nebudu muset stydět za svůj pivní žok. Zájemcům z řad ale nejen pánů, kteří hodlají a mají chuť se svým tělem něco dělat mohu jen doporučit. Pokud budete dodržovat rady terapeuta a třeba i něco přidáte, budete opravdu za proinvestované peníze do svého zdraví spokojeni. Pavel.S