,

Odměňujeme nejúspěšnější účastnice Školy fitness

AURA-hubnuti

Pilně cvičily. Zápasily samy se sebou. Učily se, jak převzít vládu nad svým tělem. Od ledna do března dělaly všechno pro to, aby se zlepšovaly. 3 měsíce, 12 sobotních lekcí a nespočet hodin tréninku. A výsledky se dostavily. Nyní vyhlašujeme tři nejúspěšnější účastnice Školy Fitness Fit AURA.

Všechny účastnice školy Fitness jsme na začátku kurzu, v jeho průběhu i po skončení přeměřili na moderním diagnostickém přístroji InBody. Toto zdravotnické zařízení dokáže stanovit procentuální množství tělesného tuku, vody a svalové hmoty v těle. Vedle aktuální váhy spočítá aktuální body-mass-index v závislosti na věku, pohlaví, váze i výšce.

Nejúspěšnější účastnice Školy fitness ve Fit AURA

Nejlepších výsledků dosáhly tyto pilné účastnice Školy fitness.

  • 1. místo: Lucie K. – získává hlavní cenu – permanentku na 10 vstupů do fitness zdarma
  • 2. místo: Monika D. – obdrží věcnou cenu
  • 3. místo: Lenka H. – obdrží věcnou cenu

Výhry si vítězky převezmou na recepci Fit AURA v sobotu 26. dubna 2014 po kruhovém tréninku, nebo kdykoli v následujícím týdnu.

Gratulujeme k osobním úspěchům výhercům i všem ostatním účastníkům Školy fitness, pro něž jsou osobní výsledky jistě také velkou odměnou. A přejeme mnoho sil i zábavy do dalšího cvičení.

Vyhrajte i vy sami nad sebou

Fit AURA zve také všechny ostatní, kteří se letošní Školy fitness neúčastnili, aby vyrazili do boje sami se sebou a naučili se, například pod dohledem osobního trenéra, jak formovat svou postavu, efektivně a správně hubnout a jak změnit poměr tuků a svalů ve svém těle. Ve Fit AURA vám ve vašem osobním úsilí rádi pomůžeme. Oslovte nás a dohodneme se na vašem osobním postupu k úspěchu.