,

Příjemná překvapení a novinky roku 2012 ve Fit AURA

Fit AURA pro vás připravuje stále něco nového. Jaké novinky přinese do Fit Aura Nový rok 2012?

Časově neomezený vstup do fitness

Od 1. ledna 2012 zaniknou hodinové vstupy do fitness zóny a všechny vstupy do fitness díky tomu budou časově neomezené. Přinášíme vám tak ještě větší komfort a ničím nekalené pohodové zážitky ze cvičení.

Fit AURA rozšiřuje způsoby financování vstupů do fitness

Rozšiřujeme pro vás možnosti výběru financování vstupů do našeho fitness v Martinské čtvrti. Vedle dosavadní možnosti financování vstupu do fitness budete moci od 1. 1. 2012 využít:

  • měsíční klubové členství
  • čtvrtletní klubové členství
  • roční klubové členství

Permanentka pro ženy

Speciálně pro ženy připravujeme od 1. ledna 2012 permanentku určenou speciálně pro účinné tvarování postavy. O podrobnostech vás budeme informovat.

Rozšiřujeme provozní dobu!

Od 1. ledna 2012 jsme se rozhodli vyjít vstříc ranním ptáčatům a všem těm, kteří si chtějí zacvičit a rozehřát své tělo například ještě před nástupem do práce. Rozšiřujeme proto provozní dobu všech částí Fit AURA. Každé úterý a čtvrtek k nám můžete přijít již v 7 hodin ráno! Provozní doba v ostatní dny zůstává nezměněna (od 9:00 do 21:00 hodin).

Nová provozní doba od 1. 1. 2012

(Poznámka: aktuální provozní dobu sledujte na stránce Kontakt)

Pondělí / Středa / Pátek 9:00 – 21:00
Úterý / Čtvrtek 7:00 – 21:00
Sobota / Neděle 9:00 – 21:00

Chystáme také řadu dalších skvělých novinek. S Fit AURA se máte na co těšit i v roce 2012!

  • Dagmar Vondráčková

    Dobrý den,dnes jesm se dozvěděla o zvýšení ceny do fitness,sice je to pěkné,že za tu cenu je neomezený vstup,ale mě jako ženě a matce,ta hodina úplně bohatě stačí,pro mě to zdražení skoro o 100%,což je dost.Myslím že před tím to bylo mnohem lépe řešené,že se mohlo jít i na hodinu..děkuji

  • Patrik Tomek

    Zdravim, taky se mi zda ze zdrazeni o 100% je docela hodne. Pro nas ,kteri dojizdeli z Roznova uz se to nevyplati. Skoda na obou stranach, vy jste prisli o zakazniky, my o hezkou posilovnu. No neda se nic delat.

  • Dobrý den, váš postoj samozřejmě chápeme, na druhou stranu jsme k tomuto kroku byli nuceni přistoupit již z toho důvodu, že od zavedení našich původních cen neustále narůstají ceny energií (nejen) a zvyšují se tak i naše provozní náklady. Ceny přitom ponecháváme po celou dobu téměř stejné. Cena neomezeného vstupu se nyní zvýšila pouze o nové DPH. Naši pravidelní klienti, včetně například studentů, si naopak zrušení hodinového vstupu chválí, protože již nejsou při cvičení ve stresu, nemusí neustále pozorovat čas, mohou se převléknou a osprchovat v klidu a je tak pro ně cvičení větším a kvalitnějším zážitkem. Při celkovém vyhodnocování této změny nacházíme nejen my, ale i naši klienti spíš více pozitivních aspektů.