, ,

Revoluční metoda cvičení – TRX ve Fit AURA

TRX21

Ve Fit AURA můžete nově využít unikátní novinku TRX, která se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky a madel pro nohy nebo ruce. Stačí jen TRX kamkoliv zavěsit a pak již jen využívat tuto novinku k provádění celé řady cviků. Ke správnému cvičení využíváte jen vaši tělesnou hmotnost a správný úhel těla vůči závěsnému bodu.

Intenzitu tréninku lze snižovat či zvyšovat podle vašeho postoje. Posunutí vašeho těla o pouhých několik centimetrů vůči závěsnému bodu změní intenzitu prováděného cviku neuvěřitelným způsobem. Vnímáte-li při posledních několika opakováních cviku téměř úplné vyčerpání, je vámi nastavená intenzita tréninku správná.

Pomůcka TRX byla vyvinuta americkými vojenskými jednotkami pro tréninky speciálních jednotek. Cvičení na TRX se tedy může zdát na první pohled velmi snadné, ale opak je pravdou. TRX procvičí i ty svalové partie, o kterých jste doposud nevěděli.

Přijďte si vyzkoušet tuto novinku a zacvičte si s pomůckou TRX ve Fit AURA. Cvičení s TRX je vhodné pro osoby každého věku. Naši vyškolení cvičitelé vám rádi poradí, jak pomůcku TRX vhodně používat k tréninku a hubnutí.

 • A. Žárský

  Tento typ cvičení se mi velmi zalíbil. Po zahřátí na pásu pokračuji s převážnou většinou cviků na TRX. Cviky jsem si našel na web a poznávám, že mám na těle i jiné svaly, než ty, o kterých už vím. Mohu vřele doporučit. Odkaz na cviky:
  http://www.youtube.com/user/3DFitnessCZ#g/c/98E52357DC998354

  Dále bych se rád ještě zeptal, v jakém stádiu je řešení případnéhö spinning sálu, případně zda neuvažujete i o zavedení tzv. H.E.A.T. programu.

  Díky za odpověď

 • Fit Aura

  Dobrý den pane Žárský, rádi bychom našim klientům nabízeli nové pohybové aktivity, ale jsme limitováni prostorem. Snad Vás potěší, že na řešení se intenzivně pracuje. Tým Fit Aura