, ,

Vaše dotazy: Děti v solné jeskyni

Dotaz

Dobrý den,

velice jsem uvítala otevření solné jeskyně ve Frenštátě. Veškeré informace mám z Vašich stránek. Mám čtyřletého syna, který od půl roku stále trpí atopickým ekzémem. A mořská sůl je jednou z věcí, které pomáhají obtíže zmírňovat, zvláště v zimním období. Proto mne zajímá, jestli počítáte i s malými dětmi, co by návštěvníky Vaší jeskyně.

Možná by stálo za úvahu vyčlenit pár hodin pro děti s doprovodem. Chápu, že, když jde někdo relaxovat, tak není zvědavý na dětské štěbetání, ale malí caparti zase nevydrží 45 minut se zavřenou pusou. Určitě by i pomohlo, kdyby si mohli hrát se solí jako na pískovišti, kyblíky, lopatičky apod. Snad by to stálo za úvahu.

Přeji Vám úspěšný start a hodně spokojených zákazníků.

Odpověď Fit AURA

S dětmi se u nás samozřejmě počítá. Rádi v naší solné jeskyni uvidíme také rodiče s malými dětmi. Hračky pro děti již máme připraveny. Připravujeme také vhodné termíny a časy, které by byly v solné jeskyni vyhrazeny pouze pro děti s rodiči. Pomožte nám s výběrem vhodného času! Vaše návrhy rádi přivítáme v diskuzi pod tímto článkem.

Náš dětský koutek

Vedle hraček, které jsou určené pro hraní přímo v solné jeskyni, mohou děti využít také hračky v našem malém dětském koutku. Čas čekání na proceduru si tak děti mohou zkrátit hraním, čtením či kreslením.

 • veronika

  chtěla jsem se zeptat jestli do vaší solné jeskyně mohou i děti od 10 mesiců?? děkuji předem za odpověd ..

 • admin

  Dobrý den. Ano, děti mohou navštěvovat solnou jeskyni od 6 měsíců života. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 • nikol

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli můžu do solne jeskyně i když jsem nachlazena ( rýma, kašel). Děkuji za odpověď

 • Dobrý den,
  návštěvu solné jeskyně vám nedoporučujeme pouze v případě, že máte zvýšenou teplotu, trpíte infekčním onemocněním, máte silnou rýmu se zeleným zahleněním apod. Pokud jde pouze o lehké nachlazení, může vám solná jeskyně naopak pomoci.

 • Marcela

  Dobrý den,je nutné se do jeskyně předem objednat ? Děkuji

 • Dobrý den, objednat se předem není nutné. Pokud ale chcete mít jistotu, že nebude solná jeskyně plně obsazena, stačí zavolat na recepci Fit AURA.