, ,

Vaše dotazy: Hodiny pro ženy, studentské slevy

Dotaz

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli poskytnete studentům slevy na cvičení, jelikož vstup není zrovna nejlevnější. Zvlášť pro nás studenty.

Dále se chci zeptat, jestli jsou vyhrazeny hodiny nebo místnost pro ženy?  Třeba jako v Rožnově ve Fitness?

Děkuji za odpověď

Odpověď Fit AURA

Do této chvíle jsme se snažili soustředit naše síly na splnění všech termínů, abychom mohli Fit AURA otevřít pro veřejnost 1. ledna 2009. Děkujeme za váš zájem i konkrétní dotazy. Budeme se snažit maximálně vám vycházet vstříc a reagovat na vaše přání, postřehy a tipy.

Pokud se jedná o slevy, připravujeme zavedení šťastných hodinek (Happy Hour). Již nyní můžeme prozradit, že v těchto časech budete mít vždy příležitost navštívit Fit AURA s 30% slevou na nabízené služby. Sledujte náš web, blog či Twitter a budete mít v tomto ohledu vždy rychlý přehled o všech novinkách a aktualitách.

Zavedení hodin vyhrazených ve fitness pouze pro ženy rovněž připravujeme. Rádi bychom vás informovali také o možnosti využít kruhový trénink s osobním trenérem. Momentálně vybíráme pro tyto služby vhodné termíny a  časy. Můžete se k nim sami vyjádřit v diskuzi níže. O aktuální nabídce vás budeme průběžně informovat.

 • Lenka

  Dobrý den, jsem moc ráda, že je na vaších stránkách možnost zpětné vazby. Ráda bych věděla, proč jste otevřeli fitcentrum s nedodělaným stropem. Navštívila jsem již spoustu obdobných fitnesscenter, ale ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou hrůzou co je u vás. Tento názor bohužel nesdílím pouze já , ale i další mi přátelé, kteří rovněž navštívili vaše fitcentrum. Dále mě zajímá, proč je ve fitku tak naprosto nedostatečné osvětlení. Pouze druhá místost , ve které se nachází činky a lavice je dostatečně osvětlena. Děkuji za odpovědi. Lenka

 • Dobrý den,
  jsme moc rádi za všechny připomínky, které nám zasíláte.

  Pokud se jedná o strop ve Fit AURA, rádi bychom vše uvedli na pravou míru. Strop v této podobě není nedodělkem, ale je upraven podle záměru architekta Kamila Mrvy. Realizovaná podoba stropu se samozřejmě někomu nemusí líbit, jiní lidé jsou z ní naopak nadšení. Nám samotným šlo při zadání a realizaci především o architektonickou čistotu.

  Co se týče osvětlení, jeho výběr jsme rovněž konzultovali s odborníky. Veškeré osvětlení ve Fit AURA bylo vybráno s ohledem na prostředí, ve kterém bude umístěno. Jsme rádi, že nás informujete o svém pohledu na věc. O osvětlení ve fitness zóně ještě pouvažujeme.

 • martin

  Dobrý den,

  četl jsem,že chcete zavest happy hours? mate nějake konkretní datum

  díky

 • Dobrý den,

  happy hours zveřejníme v dubnu po vyhodnocení návštěvnosti za uplynulé čtvrtletí.

  Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • Pavla

  Dobrý den, chci se zeptat, jak je to se studentskou slevou. Studuji vysokošu školu, ještě mi není 26 let. Platí tedy tato sleva i tady nebo pouze pro studenty do 18ti let? Stačí poskytnout studentský průkaz?