, ,

Vaše dotazy

Děkujeme vám všem za vaši podporu i za dotazy, se kterými se na nás často obracíte. Jak jsme vás informovali už dříve, za svůj cíl pokládáme vycházet svým zákazníkům maximálně vstříc a otevřeně s nimi – tedy s vámi komunikovat. Jelikož jsme dosud v počátcích, vše začíná a řada věcí se teprve ustaluje. Děkujeme vám proto také za shovívavost.

Vzhledem k množství dotazů, které nám od vás přišly, přicházíme s další novinkou, která usnadní naši vzájemnou komunikaci. Mnohé z příchozích dotazů jsou obecnějšího charakteru a řada z nich by mohla zajímat i ostatní návštěvníky Fit AURA. Rozhodli jsme se proto odpovídat na vaše dotazy přímo zde na blogu Fit AURA. Kladené otázky budeme samozřejmě uvádět anonymně.

V průběhu zítřejšího dne (9. 1. 2009) najdete na blogu Fit AURA odpovědi na první zajímavé dotazy, které jsme od vás obdrželi.

Děkujeme za vaši podporu a věříme, že otevřenou komunikaci přivítáte stejně jako my.

Váš tým Fit AURA

 • Lenka

  Dobrý den,
  velmi chválím všechny, kdo se podíleli na stavbě a provozu fitka :-) jsem nadmíru spokojená a věřím, že investice se vám brzo vrátí :-) také se mi líbí cena a ochotná obsluha 😉 Děkuji za toto skvělé fitko. L.

 • Dobrý den,

  děkujeme za komentář i pochvalu. :) Jsme rádi, že se Vám u nás tolik líbí. Věříme, že i s novinkami, které do budoucna připravujeme, budete nadmíru spokojená – Vy i ostatní, kteří nás navštíví!

  Váš tým Fit AURA

 • Martina

  Jaká je kapacita solné jeskyně (dospělých, dětí) v případě, že bychom si chtěli zamluvit celou jeskyni?

 • Dobrý den,

  pokud nebudou děti vyžadovat vlastní lehátko doporučujeme v solné jeskyni max. 5 dospělých a 5 dětí. Pokud by se jednalo o skupinu dětí s doprovodem jedné dospělé osoby, může navštívit solnou jeskyni až 12 dětí. V tomto případě se nechává v solné jeskyni jen 1 lehátko a zbývající se odstraní. Další informace ohledně návštěvy v solné jeskyni Vám ochotně poskytne náš personál.

  Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • nadia

  Dobrý den, je možné si zakoupit členskou kartu i na fakturu? Jedná se mi o uplatnění příspěvku FKSP.

 • Dobrý den,

  ano, členskou kartu je možné zakoupit i na fakturu a čerpat z FKSP.

  Váš tým
  Fit AURA