, ,

Výhody členských karet ve Fit AURA

Zajímalo by vás, jaké výhody mají ve Fit AURA registrovaní členové? Proč může být pořízení členské karty Fit AURA zajímavé i pro vás?

Zařaďte se do členského klubu Fit AURA a využívejte výhod a akcí poskytovaných registrovaným členům v průběhu celého roku.

Výhody pro registrované členy Fit AURA

Každý registrovaný člen získá spoustu připravovaných výhod a je pravidelně informován o našich akčních nabídkách. Mezi připravované výhody patří například 10% sleva na veškeré produkty baru ve fitness nebo Platinová karta s celoroční slevou 50 % na služby Fit AURA a podobně.

Pro držitele členských karet Fit AURA připravujeme řadu nových služeb: masáže Hot Stone, masáž lávovými kameny, baňkování, čínskou tlakovou masáž nebo například lymfatickou masáž. Pro zjištění poměru aktivní svalové hmoty a tuku v těle chystáme měření bodystatem. Dále připravujeme nové programy ve fitness šité na míru jen pro vás, zaměřené na kondici, tvarování a formování postavy, program wellness zaměřený na redukci váhy a odstranění celulitidy a program rehabilitační, ve kterém se zaměříme na prevenci a regeneraci pohybového aparátu a harmonie těla. To vše pro vás ve Fit AURA připravujeme v nejbližší době. Všichni stávající i noví členové Fit AURA se tedy mají na co těšit a tato nabídka služeb a výhod s nimi spojených je jistě dobrým důvodem, proč se můžete členy Fit AURA stát také vy.

Každý, kdo se zaregistruje do členského klubu Fit AURA v období od 1. 7. do 31. 8. 2009 získá ke své registraci navíc dárek Fit AURA.

Aktuální nabídka pro členy Fit AURA

Více informací o aktuálních akcích, které mohou využít nositelé členských karet Fit AURA si přečtěte ve článku Letní sleva 50 % na všechny služby Fit AURA.