Ceník fitness Fit AURA Frenštát
cenik-fitaura-final (část 2)

Příspěvky pojišťoven na preventivní a rehabilitační aktivity

Jako nestátní zdravotnické zařízení (viz www.studioaura.cz) máme s vybranými pojišťovnami uzavřeny smlouvy, které umožňují čerpat příspěvky na preventivní programy na sportovní a rehabilitační aktivity. Jedná se o smlouvy uzavřené s pojišťovnami:


  • VZP
  • RBP


  • ČPZP
  • ZPMV


Další informace o možnostech a způsobech, jak tyto příspěvky čerpat, vám rádi sdělíme při zakoupení vámi vybrané preventivní aktivity v rehabilitačním centru Studio AURA nebo ve sportovním centru Fit AURA. Informace obdržíte také přímo na kontaktním místě vaší zdravotní pojišťovny.

Benefity

Přijímáme benefity SODEXO PAS, TICKET MULTI, BENEFIT PLUS a UNIŠEK.
Tyto benefity nelze uplatnit na akce a slevové programy Fit AURA. Při platbě těmito benefity nevystavujeme potvrzení pro zdravotní pojišťovny.

Částku vloženou na klubovou kartu je možné uplatňovat po dobu 1 roku. Každý měsíc obdržíte výpis čerpání depozitu a informaci o platnosti vloženého depozitu se dozvíte také na své účtence, kterou vám doporučujeme uschovat pro zachování této informace i pro případnou reklamaci.

Nevyčerpaná částka se nevrací. Pokud nemůžete vloženou částku vyčerpat ze závažných zdravotních důvodů, po předložení potvrzení od ošetřujícího lékaře o neschopnosti vykonávat fyzickou a sportovní aktivitu, je možné limitované období prodloužit. Nevyčerpanou částku je možné darovat jiné osobě na její klubové členství. Potvrzení lékaře nebo převod částky jiné osobě je nutné realizovat před uplynutím 1 roku od vložení částky na kartu. Vložením peněžité částky na klubovou kartu s uvedenými podmínkami souhlasíte.

benefity-aura

Děkujeme, že se ve Fit AURA řídíte pokyny odpovědného personálu a zásadami Provozního řádu.

Ke stažení

Ceník Fit AURA platný od 1.1.2016 (.pdf)