Fitness Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm vám dává k dispozici přes 30 posilovacích stanovišť, 14 kardiotrenažérů, řadu fitness pomůcek pro funknčí trénink, Vibra Plate a mnoho dalšího. Sledujeme pro vás aktuální trendy a vývoj nejmodernějších technologií z oblasti fitness, wellness a zdravotnictví a pravidelně vám je ve Fit AURA představujeme.

Fitness Fit AURA, Frenštát p. R.

Kardiozóna – zahřejte se

Dokonalý zážitek z pohybové aktivity pro vás máme připraven v kardiozóně. Vyzkoušejte našich 14 profesionálních kardiotrenažérů. Ve Fit AURA objevíte komplexní aerobní trénink, který je vhodný jak pro zlepšení vaší fyzické kondice, posílení kardiovaskulárního systému, tak pro efektivní redukční programy. Potřebujete-li zhubnout, doporučujeme vám mimo jiné i kardiotrenažéry ve Fit AURA.


Posilovací stroje na světové úrovni

Vaše cvičení se stane dokonalým zážitkem při používání strojů TUFF STUFF série Proformance! Bezvadná funkčnost a perfektní biomechanika pohybů jsou hlavní předností profesionální série posilovacích strojů Proformance. Její výrobce, americká firma TUFF STUFF, je inovačním tahounem amerického trhu s posilovacími stroji.

Zóna pro protažení a strečink

Po cvičení je ideální a nutné provést protažení namáhaných svalových skupin. Na závěr na vás proto čeká vybavená protahovací, strečinková zóna.


Rozdělení stanovišť ve fitness

Cvičit můžete na 30 posilovacích stanovištích ideálně rozmístěných pro postupné procvičení všech svalových skupin. Pro silové kulturistické cvičení je vyčleněna samostatná zóna, vybavená širokou škálou cvičebního nářadí – jednoručními činkami, banchpressovou lavicí, klecí na dřepy, protisměrnými kladkami, multipressem atd. Pro funkční trénink a strečink vám nabízíme vyčleněný prostor vybavený řadou pomůcek.

Trenér a instruktor ve Fit AURA

V plně vybaveném fitness-baru je vám k dispozici instruktor, který vám pomůže se správným cvičebním postupem. Základní tréninkový plán poskytneme každému zdarma! Ve Fit AURA vám nabízí své služby také trenér funkčního tréninku – lekcí Move It.


Příjemné prostředí

Plně klimatizované fitcentrum Fit AURA ve Frenštátě přináší všem milovníkům sportu příjemné a vzdušné prostředí splňující ty nejvyšší hygienické nároky. Váš příjemný zážitek ze cvičení navíc umocní panoramatický pohled na hory s výhledem na frenštátské Horečky a skokanské můstky. Zacvičit si můžete také u svého oblíbeného seriálu či pořadu. V kardiozóně vám nabízíme využití velkoplošné plazmové televize s profesionálním ozvučením firmy Dexon.

Doplňkové služby

Před i po skončení aplikace máte možnost využít šatny a přilehlé sprchy. Šatny s provětrávanými uzamykatelnými skříňkami spolu se sociálním zařízením vám poskytnou ideální komfort.

Po dokonalém a účinném cvičení můžete také navštívit např. naše vertikální a horizontální solárium. Využít můžete také bar s wi-fi připojením k interetu. Můžete se občerstvit, doplnit svůj pitný režim, zakoupit si potravinové doplňky. Celý prostor Fit AURA je bezbariérový.

Ceník fitness Fit AURA

Snížili jsme ceny. Podívejte se na nový ceník fitness ve Fit AURA.

Máte otázky? Chcete se objednat? Zavolejte nám na tel.č.: 732 252 019 nebo 556 801 778 nebo nám napište na e-mail: recepce@fitaura.cz