, , ,

Novinka pro pravidelné návštěvníky Fit AURA v roce 2018 – věrnostní program

Věrnostní program ve Fit AURA

Od 1. ledna 2018 jsme pro stále sportovní příznivce Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm připravili věrnostní bonusy. Udržujte si trvale svou kondici a zdravého sportovního ducha. Staňte se stálými návštěvníky profesionálně vybaveného fitness ve Frenštátě. Od ledna 2018 se vám s novým věrnostním programem bude cvičit ještě lépe!

Fit AURA vás odměňuje za věrnost a pravidelné cvičení

Pravidelně si každý měsíc ve Fit AURA prodlužujete své členství? Staňte se naším pravidelným měsíčním členem a získejte díky tomu levnější členství. Po 6 po sobě jdoucích měsících, kdy si pravidelně své členství prodlužujete, dosáhnete na měsíční GOLD permanentku, kterou již pořídíte se slevou – pouze za 700 Kč.

Za dalších 6 pravidelných měsíců získáte PLATINUM měsíční členství, které přijde na pouhých 600 Kč.

Cvičit pravidelně každý měsíc se vyplatí. Přinese vám 100% uspokojivé výsledky a potěší při našich bonusech a slevách i vaši peněženku.

Ceny měsíčního klubového členství od ledna 2018

Program Cena
Měsíční členství Běžná cena – BASIC 800 Kč
– po 6 měsících
GOLD 700 Kč
– po 12 měsících PLATINUM 600 Kč

Pravidelným cvičením a posilováním se budete cítit nejen báječně, zároveň si zpevníte a zformujete své tělo a pomůže při bolestech zad. Náš věrnostní program jsme nastavili přesně pro vás – pro cílevědomé. pravidelné a vášnivé sportovce, kteří si ve fitness Fit AURA udržují kondici pravidelně každý měsíc, což je také podmínka pro získání věrnostních slev.

V případě, že v průběhu věrnostního programu ve své pravidelnosti polevíte a některé z měsíčních členství vynecháte, dochází opět k přechodu do cen programu Basic.

Jděte si za svým cílem. Staňte se členem klubu Fit AURA a udržujte se ve zdravé kondici. Zajistěte si možnost zacvičit si v profesionálně vybaveném fitku nebo na novém crossfit-workoutovém hřišti na čerstvém vzduchu kdykoli chcete. Kontaktujte nás na tel. 556 801 778 nebo na recepce@fitaura.cz.