Fit AURA je sportovně-relaxační centrum v Martinské čtvrti ve Frenštátě pod Radhoštěm. Poskytuje vám sportovní, relaxační a rekreační vyžití. Vzniklo jako centrum sportu a zdraví vhodně doplňující služby již dříve založeného rehabilitačního centra Studio AURA, které působí na ulici Horní ve Frenštátě p. R. Ve Fit AURA objevíte plnohodnotnou nabídku fitness a wellness služeb, solária, odborné poradenství a procedury pro hubnutí a tvarování postavy.

Sportovní, relaxační a rekreační vyžití ve Fit AURA ve Frenštátě

„Naším dlouhodobým cílem je poskytnout služby co nejširšímu spektru klientů a vycházet vstříc jejich přáním a potřebám. Aby naše služby byly komplexní, otevřeli jsme v lednu 2009 nové sportovně-relaxační centrum Fit AURA, které rozšířilo naši nabídku o sportovní, relaxační a rekreační vyžití. Doplňuje tak vhodně spektrum našich dosavadních služeb,“ představuje Fit AURU Petr Stiborek.

„Všem milovníkům aktivního životního stylu i milovníkům aktivní dovolené nabízíme zpestření jejich volnočasových aktivit. Poskytujeme občanům i turistům v regionu celoroční sportovní a relaxační vyžití. Turisté se nemusí obávat nepříznivého počasí, když například plánují trávit dovolenou v Beskydech. Mohou navštivít sportovně-relaxační centrum Fit AURA, které jim pobyt v Beskydech zaručeně zpříjemní,“ dodává Petr Stiborek.

Tým fitness instruktorů vás povede k plnění vašich cílů

Osobní trenéři ve Fit AURA

Naši profesionální osobní trenéři vás provádí kruhovými tréninky, osobními funkčními tréninky a obohatí vaše cvičení, dietu nebo speciální sportovní přípravu odborným osobním poradenstvím.

Fitness instruktorky ve Fit AURA

Blanka Beranová a Miriam Stiborková jsou instruktorkami fitness. Ochotně vás seznámí s vybavením fitness, kardio- a wellness zóny. Obslouží vás také u horizontálního a vertikálního solária. Poradí vám při výběru jednotlivých strojů ve fitness a ukáží vám, jak s nimi správně pracovat.

Domluvte si osobní konzultaci s osobním trenérem. Sledujte Fit AURA a práci našeho týmu na Facebooku a na Twitteru.