Příspěvky

, ,

Sobotní kruhové tréninky s Dominikem v roce 2018

Přijďte si s nastupujícím jarem opět zacvičit i o víkendu. Oblíbený osobní trenér Dominik vám každou sobotu rozproudí krev ve fitku Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Kruhový trénink každou sobotu

Pro velký úspěch z minulého roku otevíráme pro všechny příznivce fitness sportování opět sobotní kruhové tréninky. Přijďte si spolu s Dominikem zacvičit každou sobotu od 9:00 do 10:00 hodin. Během tréninku budete mít k dispozici veškeré prostory fitness a za pěkného počasí si pro vás Dominik připraví efektivní posilování venku na venkovním crossfit-workoutovém hřišti.

Získejte skvělou fyzičku a krásně prorýsované svaly při tréninku, kde využijete vlastní váhu, zacvičíte si se závažím, nebo vybičujete své tělo k vyšším výkonům pomocí kardio cviků. Dominik pro vás vás sestaví kruhové tréninky se záživnou atmosférou a k tomu vám velmi ochotně poskytne individuální konzultace v oblasti kulturistiky, fitness a zdravé výživy pro sportovce.

Pokud máte sportování v krvi a vylepšování vlastní fyzičky i zdokonalování své postavy berete jako zdravou výzvu, neváhejte a přijďte si s námi zacvičit. Každý sobotní kruhový trénink stojí 110 Kč. Berete-li přípravu do prázdninových plavek vážně, naordinujte si ještě relaxační očistu vašeho těla ve Studiu AURA, které právě nabízí akční jarní balíčky plné zdraví a krásy.

Rádi vám zodpovíme vaše případné dotazy nebo rezervujeme trénink na telefonním čísle 556 801 778 nebo nám napište na recepce@fitaura.cz.

,

Trenér frenštátského fitka Dominik Pospíšil má za sebou vydařenou závodní sezónu

V profesionálně vybaveném fitness Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm vám k dosažení vytoužených cílů při pravidelném tréninku pomáhá udržovat se v kondici i osobní trenér Dominik Pospíšil. Se svým nikdy nechybějícím úsměvem a povzbudivým slovem se stal Dominik již velmi oblíbenou a neodmyslitelnou součástí frenštátského fitka. Sportování v posilovně a kulturistika je jeho život. Před pár týdny se mu podařilo dosáhnout jeho snu a získal zlatý pohár pro absolutního vítěze Grand Prix Jalex Krnov. Na jeho úspěchy a pocity jsme se ho zeptali za vás.

Gratulujeme, Dominiku, k dosažení tak krásné a cenné trofeje.

Děkuji, je to vážně úžasný pocit.

V Krnově ale vlastně sezóna končila. A ty jsi získal těch pohárů více.

Ano, je tak. Byla to velmi vydařená závodní sezóna, kde jsem posbíral co se dalo. První závody Smartlabs cup 2017 se konaly v brněnském kulturním centu Babylon. Byly to úžasné závody, ale pro mě dosti náročné na přípravu. Startoval jsem vždy ve dvou kategoriích, jak v juniorech tak v kategorii mužů do 30 let. Fascinující atmosféra všech lidí – a že jich nebylo málo  – mě dovedla v juniorech ke zlaté medaili a v mužích jsem si sáhl na bronz za třetí místo.

První závod sezóny a už takový úspěch. Blahopřejeme. Medaile musely být o to větší motivace do dalších soutěží.
Ano. Spolu s tím, že další soutěž Grand Prix se konala v mé rodné Ostravě. Již příprava byla náročná a třetí den soutěže jsem byl skoro bez vody. Ale v publiku jsem uslyšel za oponou své jméno a tak jsem šel dělat show. Neskutečná atmosféra, díky níž jsem opět obhájil prvenství v juniorech a získal zlatý pohár. V mužské kategorii jsem z posledních sil vybojoval druhé místo. Bylo to neskutečné! Ale pořád jsem měl nutkání se zlepšovat.
Proto jsi to zkusil do třetice…
Spolu se svým trenérem, který se o mě celou dobu dokonale staral, jsme se rozhodli, že zkusíme ještě poslední závody, kde to dotáhneme do konce a vybojujeme všechno, co půjde. Forma vygradovala tak, jak jsem sám sebe ještě nikdy neviděl. Ten večer bylo rozhodnuto –  všechno nebo nic. Poslední volba závodu padla na Grand Prix Jalex Krnov.
Takže jsi jel do Krnova všem ukázat, co v tobě je. Jaké pocity převládaly?
Byl jsem neskutečně vyčerpaný, ale trenér mě uklidnil, že dneska je můj den D a musím bojovat. Jakmile jsem se objevil na pódiu, měl jsem hrozně dobrý pocit. Křeče ve svalech zázrakem zmizely a já se mohl soustředit na výsledek. Opět jsem vybojoval zlato v juniorech. Pak přišla mužská kategorie. Rozhodčí si dávali na čas. Po prvním vyvolání jsem věděl, že jdu do finále. Přišla část volných sestav, kde jsem se mohl projevit. Když  jsem odcházel do zákulisí za potlesku diváků, měl sem nepopsatelný pocit.
Při vyhodnocení výsledků na mě padla náhlá nervozita a strach. Vyhlásili šestou pozici, pátou pozici, čtvrtou. A já věděl, že tam bude medaile. Třetí místo bylo obsazeno. Zůstal jsem já a můj obrovský konkurent. Pohlcený pocity jsem nevnímal nic. Až najednou mi někdo zvedl ruku nad hlavu! Jediné, co jsem byl schopný říci, bylo: „Je to tam!“. Odešel jsem z pódia, vyčerpaný a nechápající, co se to vlastně stalo a jak jsem mohl vyhrát.
Takže jsi to dokázal. Paráda!
Ano, byl to nepopsatelný pocit. A tímto to ještě neskončilo. Náhle přišel pořadatel, že jdu bojovat ještě o absolutního vítěze celé soutěže. Mladý kluk, který vyhrál dorosteneckou kategorii, já jakožto výherce juniorské kategorie a mužské kategorie do 30 let a obrovský chlap – výherce mužské kategorie nad 30 let. Stál jsem uprostřed pódia a už tehdy jsem měl slzy v očích. Náhle mi rozhodčí zvedl ruku nad hlavu a já nevěděl co mám dělat. Snad jen to, že jsem zvedl nad hlavu zlatý pohár pro absolutního vítěze. Ještě dnes mám slzy pokaždé, když si na tento okamžik vzpomenu.

Nezbývá, než Dominikovi ještě jednou za celý tým Fit AURA pogratulovat a popřát štěstí v dalších sezónách.

A pokud se chcete s Dominikem setkat, zacvičit si s ním, nebo se nechat tímto mistrem přímo sami trénovat, zastavte se u nás ve Fit AURA na recepci, napište nám na e-mail recepce@fitaura.cz nebo zavolejte na 556 801 778 a domluvte si svůj vlastní trénink. Kdo ví, třeba se s Dominikem sami jednou na podobné soutěži utkáte. Hurá do toho!

, ,

Vyhlašujeme Black Friday ve Fit AURA! Získejte členství do Fit AURA s 30% slevou

V pátek 24. listopadu 2017 vyhlašujeme Black Friday! Ve fitness Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm pouze v pátek 24.11.2017 získáte členství s 30% slevou! Pohráváte si s myšlenkou, že byste začali pravidelně cvičit? Nebo už k nám pravidelně chodíte a chcete využít unikátní příležitosti a slevy? Staňte se členem klubu fitness Fit AURA a pojďte do toho s námi právě teď!

Na Black Friday ušetříte až 2340 Kč

Pro všechny příznivce sportu máme dobrou zprávu. I my ve Fit AURA držíme tradici Black Friday a proto den po Dni díkuvzdání rozdáváme skvělé slevy. Začněte pravidelně cvičit. Pořiďte si měsíční, čtvrtletní či roční členství s 30% slevou.

Ceny klubového členství během Black Friday

Běžná cena Akční cena na Black Friday
Měsíční členství 800 560
Čtvrtletní členství 2100 1470
Roční členství 7800 5460

V profesionálně vybaveném fitku získejte kondičku posilováním, zhubněte nebo si krásně vytvarujte postavu. Rádi vám poradíme, jak nabrat svalovou hmotu či pomůžeme cvičením od bolesti  zad. Zlepšit si kondičku můžete při individuálním cvičení nebo se nebojte oslovit našeho trenéra. Úžasný Dominik Pospíšil se může stát i vaším osobním trenérem. Sestaví pro vás kruhové tréninky se záživnou atmosférou, rád poskytne individuální konzultace v oblasti kulturistiky, fitness a zdravé výživy pro sportovce.

Jděte si za svým cílem. Staňte se členem klubu Fit AURA a udržujte se ve zdravé kondici. Zajistěte si možnost zacvičit si v profesionálně vybaveném fitku nebo na novém crossfit-workoutovém hřišti na čerstvém vzduchu kdykoli chcete. Kontaktujte nás na tel. 556 801 778 nebo na recepce@fitaura.cz.

Slevněné členství zakoupíte na recepci Fit AURA v pátek 24.11.2017 od 8 do 12 h a od 14 do 21 h.

, , ,

Osobní trenér ve Fit AURA jen pro vás

Máme pro vás báječnou zprávu. Od 1. listopadu 2016 jsme obnovili osobní tréninky. Ve Fit AURA se nyní potkáte s úžasným trenérem Dominikem Pospíšilem. Domluvte si osobní konzultaci. Nechte si sestavit lekci na míru. A posuňte hranice svých možností ještě o kus dále.

Jděte si za svým cílem. Nebojte se oslovit našeho trenéra. Domluvte si s Dominikem Pospíšilem konzultaci. Je jedno, jestli jste úplný začátečník nebo profík, všechny vaše přání a požadavky se budeme snažit naplnit! Přejete si zhubnout, vytvarovat si postavu, nabrat svalovou hmotu? Pomůžeme vám s vyrovnáním svalových disbalancí při bolestech zad, nabídneme ukázku posilování s vahou vlastního těla, připravíme funkční trénink, poradíme při nabírání svalové hmoty, připravíme vás systematickou prací na závody. To vše a mnohem více vám nabízíme ve Fit AURA.

Zastavte se u nás a domluvte si termín, který vám na trénink bude nejlépe vyhovovat. Volejte na 556 801 778 nebo napište na recepce@fitaura.cz.