Příspěvky

,

Odměňujeme nejúspěšnější účastnice Školy fitness

Pilně cvičily. Zápasily samy se sebou. Učily se, jak převzít vládu nad svým tělem. Od ledna do března dělaly všechno pro to, aby se zlepšovaly. 3 měsíce, 12 sobotních lekcí a nespočet hodin tréninku. A výsledky se dostavily. Nyní vyhlašujeme tři nejúspěšnější účastnice Školy Fitness Fit AURA.

Všechny účastnice školy Fitness jsme na začátku kurzu, v jeho průběhu i po skončení přeměřili na moderním diagnostickém přístroji InBody. Toto zdravotnické zařízení dokáže stanovit procentuální množství tělesného tuku, vody a svalové hmoty v těle. Vedle aktuální váhy spočítá aktuální body-mass-index v závislosti na věku, pohlaví, váze i výšce.

Nejúspěšnější účastnice Školy fitness ve Fit AURA

Nejlepších výsledků dosáhly tyto pilné účastnice Školy fitness.

  • 1. místo: Lucie K. – získává hlavní cenu – permanentku na 10 vstupů do fitness zdarma
  • 2. místo: Monika D. – obdrží věcnou cenu
  • 3. místo: Lenka H. – obdrží věcnou cenu

Výhry si vítězky převezmou na recepci Fit AURA v sobotu 26. dubna 2014 po kruhovém tréninku, nebo kdykoli v následujícím týdnu.

Gratulujeme k osobním úspěchům výhercům i všem ostatním účastníkům Školy fitness, pro něž jsou osobní výsledky jistě také velkou odměnou. A přejeme mnoho sil i zábavy do dalšího cvičení.

Vyhrajte i vy sami nad sebou

Fit AURA zve také všechny ostatní, kteří se letošní Školy fitness neúčastnili, aby vyrazili do boje sami se sebou a naučili se, například pod dohledem osobního trenéra, jak formovat svou postavu, efektivně a správně hubnout a jak změnit poměr tuků a svalů ve svém těle. Ve Fit AURA vám ve vašem osobním úsilí rádi pomůžeme. Oslovte nás a dohodneme se na vašem osobním postupu k úspěchu.

, ,

Pilotní ročník Školy fitness je u konce. Zjistěte, jak si stojíte

Tříměsíční Škola fitness, jejíž pilotní ročník jsme spustili ve Fit AURA v lednu 2014, nyní v sobotu 29. března 2014 oficiálně ukončujeme. Naše studentky jsme naučili, jak efektivně a správně pracovat se svým tělem, jak si udržet ideální váhu a formovat své tělo. Po celý duben 2014 budou ve Fit AURA probíhat sobotní kruhové tréninky, ve kterých můžete nabyté znalosti a zkušenosti prakticky uplatnit.

Zhodnocení výsledků Školy fitness

Prosíme všechny studentky Školy fitness, aby se v týdnu od 31. března 2014 nechaly přeměřit na přístroji InBody a odevzdaly na recepci Fit AURA kartičku s měřením. Následně proběhne analýza všech dosažených výsledků. Vyhodnotíme 3 nejlepší z vás, které si odnesou ceny:

  • na 1. místě hlavní cenu Permanentku na 10 vstupů do fitness v hodnotě 1000 Kč, a
  • na 2. a 3. místě věcné ceny Fit AURA.

Dejte nám vědět zpětnou vazbu

Prosíme všechny účastníky Školy fitness, abyste nám napsali svůj názor na tuto akci, co vám dala, co byste příště uvítali jinak apod. Sdělte nám prosím své postřehy a náměty na chod Školy fitness i Fit AURA na info@fitaura.cz. Každá vaše reakce nám pomůže být příště zase o kus lepší.

Rádi bychom všem studentkám poděkovali za účast ve Škole fitness. Přejeme vám, ať se vám vše, co jste se ve Fit AURA naučili, daří uplatňovat i nadále.

Máte zájem navštěvovat příští Školu fitness?

Máte-li zájem navštěvovat Školu fitness ve Fit AURA, zanechte nám na recepci svůj kontakt, včas se tak dozvíte o začátku dalšího ročníku.

V měsíci dubnu 2014 můžete nadále navštěvovat sobotní kruhové tréninky.

, ,

Unikátní škola fitness startuje 4. ledna 2014. Přihlašte se!

Ve Fit AURA máte od soboty 4. ledna unikátní příležitost zapojit se do Školy fitness. Neváhejte a rezervujte si své místo ve škole fitness právě nyní.

12 lekcí v sobotním kruhovém tréninku, stanovení a plnění svých osobních cílů, sledování vlastních úspěchů, zábava a poctivá cesta ke zdraví, kráse i kondičce. To je naše nová Škola fitness.

O škole fitness

Více informací o kurzu naleznete na stránce: Škola fitness.

Přihlášky

Do školy fitness se můžete hlásit na recepci Fit AURA nebo na telefonu 556 801 778 a 732 252 019. Počet míst je omezen! Těšíme se na vás.

Škola fitness ve Frenštátě

Škola fitness ve Frenštátě