Příspěvky

,

Fit AURA se zapojila do celostátního projektu Odlehčete zeměkouli od kil navíc – přidejte se i vy!

Frenštát p. R., 2. 3. 2012 – Sportovně-relaxační centrum Fit AURA z Frenštátu pod Radhoštěm se jako provozovatel wellness centra s přístrojem VacuShape stalo partnerským studiem projektu Odlehčeme zeměkouli od kil navíc. Osvětový sportovně-zábavný projekt bude probíhat na území celé České republiky a bude spuštěn 15. března 2012. Od tohoto data se můžete do programu Odlehčeme zeměkouli od kil zapojit ve Fit AURA i vy!

Nebuďte na svou nadváhu či obezitu sami! Ve Fit AURA vás podpoříme – využijte akci 10 + 2 zdarma!

Od 15. března 2012 se bude veřejnost moci do projektu Odlehčeme zeměkouli zaregistrovat prostřednictvím internetu, SMS, telefonu nebo e-mailu. Fit AURA navíc vydala pro tuto akci speciální permanentku na VacuShape 10 + 2 zdarma.

“Registrovaní účastníci si v našem sportovně-relaxačním centru Fit AURA ve Frenštátě p. R. budou moci vyzvednout uvítací balíček spolu s manuálem zdravého životního stylu a dostanou instrukce, doporučení a potřebné informace, jak zhubnout, změnit svůj životní styl a nastoupit cestu ke zdraví,” představuje projekt Petr Stiborek, jehož sportovně-relaxační centrum Fit AURA celoročně podporuje své klienty v jejich rozhodnutí zhubnout, zformovat a zpevnit si postavu nebo zkrátka žít zdravěji.

Projekt Odlehčeme zeměkouli vám pomůže sledovat své vlastní úspěchy v boji s nadbytečnými kilogramy a s formováním nejproblematičtějších partií. Fit AURA bude v tomto unikátním programu vaším garantem.

VacuShape výrazně napomáhá hubnutí v rizikových partiích

“Do projektu Odlehčete zeměkouli jsme se s Fit AURA zapojili proto, že chceme našim klientům pomáhat plnit jejich sny. VacuShape, který ve studiu máme hned dvakrát, velice usnadňuje proces viditelného a zdravého hubnutí,” říká Petr Stiborek. “Díky tomuto projektu budou naši klienti mnohem více informováni o tom, jak správně hubnout, nedopouštět se zbytečných chyb a dozví se například i o konkrétních rizicích spojených s obezitou a nadváhou.”

Při dodržování těchto doporučení a za pravidelné podpory našich procedur ve VacuShape se i těm, kterým se dlouhodobě a natrvalo nedaří hubnout, podaří přebytečná kila shodit. VacuShape je navíc špičkovým pomocníkem při hubnutí v rizikových a problematických partiích boků, břicha a zadečku, které mohou trápit i jinak štíhlé klienty.

Zveme vás tedy 15. března 2012 nebo kterýkoli jiný březnový den (Projekt potrvá až do listopadu 2012) do Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm – pojďme společně odlehčit zeměkouli!

O sportovně-relaxačním centru Fit AURA

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA je moderní zařízení ve Frenštátě pod Radhoštěm provozující plně vybavené fitness, poskytující wellness služby a měření na InBody. Součástí nabídky centra Fit AURA je také horizontální a vertikální solárium. Ve Frenštátě pod Radhoštěm působí také sesterské zdravotnické zařízení – rehabilitační centrum Studio AURA, které naleznete samostatně poblíž centra Frenštátu na ulici Horní.

Kontakt – Fit AURA

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA
Martinská čtvrť 1781
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel/fax: +420 556 801 778
mobile: +420 732 252 019
E-mail (vedení společnosti): info@fitaura.cz
E-mail (objednávky): recepce@fitaura.cz
Web: www.fitaura.cz

[Aktualizace 25.2.2015 – Některé z uvedených služeb již nemusí být ve Fit AURA dostupné. Rádi vás však seznámíme s aktuálně nabízenými procedurami a fitness programy, které jsme ve spolupráci s profesionálními trenéry zřídili.]

,

Využijte výhod Klubového členství ve Fit AURA – cvičte pravidelně, bez omezení a ušetřete!

Navštěvujete fitness centrum ve Frenštátě pod Radhoštěm pravidelně nebo poměrně často? Pak určitě přivítáte novinku ve Fit AURA, kterou je zavedení Klubového členství.

Cvičte pravidelně a ušetřete na vstupném!

Klubové členství vám umožní snížit vaše náklady na cvičení, otevře vám vstup do fitness Fit AURA klidně i 7x týdně či 2x denně, přesně podle vašich potřeb.

Navštěvujete-li fitness centrum Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm pravidelně, můžete si vybrat z nabídky našeho předplatného:

 • měsíční klubové členství
 • čtvrtletní klubové členství
 • roční klubové členství

Každému nadšenému sportovci, který chodí cvičit například více než 4x týdně, se vyplatí již zakoupení měsíčního vstupu. Informace o cenách naleznete v ceníku Fit AURA, který je uveden u jednotlivých služeb.

Výhody klubového členství

 • Váš vstup je neomezený. Cvičit můžete přijít 3x denně nebo každý den v týdnu.
 • Senzační cena, která se pohybuje okolo cca 50 Kč za neomezený vstup do fitness.

Více informací se dozvíte na recepci Fit AURA. Neváhejte nás kontaktovat!

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA je moderní zařízení ve Frenštátě pod Radhoštěm provozující plně vybavené fitness, poskytující wellness služby a diagnostiku InBody. Součástí nabídky centra Fit AURA je také horizontální a vertikální solárium. Ve Frenštátě pod Radhoštěm působí také sesterské zdravotnické zařízení – rehabilitační centrum Studio AURA, které naleznete samostatně poblíž centra Frenštátu na ulici Horní.

Kontakt Fit AURA

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA
Martinská čtvrť 1781
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel/fax: +420 556 801 778
mobile: +420 732 252 019
E-mail (vedení společnosti): info@fitaura.cz
E-mail (objednávky): recepce@fitaura.cz
Web: www.fitaura.cz

,

Dárkové poukazy do Fit AURA a Studio AURA ve Frenštátě

Vánoce se blíží a je čas potěšit své blízké a příbuzné nějakým pěkným dárkem. Chcete je potěšit něčím praktickým a užitečným, ale nejste si jisti svým výběrem? Obdarujte své blízké Dárkovým poukazem do Fit a Studio AURA.

Hodnota dárkového poukazu je variabilní podle vašeho přání a dárkový poukaz je možné využít jak ve sportovně-relaxačním centru Fit AURA, tak v rehabilitačním centru Studio AURA – na vstup do fitness, solné jeskyně, na masáže, do wellness nebo například do solária.

Potěšte své blízké Dárkovým poukazem do Fit a Studio AURA!

Fit-a-Studio-AURA-dárkový-poukaz-2011-669x1024

, ,

Potěšte své blízké vánočním dárkovým poukazem do Fit AURA a Studio AURA ve Frenštátě!

Věnujte svým blízkým originální vánoční dárek. Dárkové poukazy do Fit AURA a Studio AURA jsou ideálním dárkem pro muže i pro ženy všech věkových kategorií. S našimi dárkovými poukazy darujete svým blízkým zdraví a příjemné zážitky!

Dárky plné zdraví z Fit a Studio AURA

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA a rehabilitační centrum Studio AURA přináší na Vánoce 2011dárky plné zdraví pro vás, vaši rodinu, přátele, drahé a blízké, milé a ještě milejší. Vyberte si některý z našich věcných dárků pro ty, kteří jsou sportovně aktivní či bojují s nadváhou. V naší nabídce najdete např. přípravky, které posilují tvorbu svalové hmoty, zamezují ničení svalové tkáně a podporují odbourávání tuků. Ve Studiu AURA vám nabízíme šetrné přípravky pro péči o tělo nebo specializované kosmetické přípravky, které napomáhají k rychlejšímu opálení v soláriu. Rádi vám pomůžeme s výběrem přímo v našich centrech ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Dárkové poukazy do Fit AURA a Studio AURA

Nevíte, který dárek vybrat? Poraďte se s námi nebo využijte univerzální dárkové poukazy Fit a Studio AURA z naší nabídky! Dárkové poukazy lze využít při návštěvě fitness, wellness, solné jeskyně nebo solárního studia nebo při návštěvě masáží ve Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dárkové poukazy do Studia AURA využijete rovněž na všechny nabízené procedury.

Potěšte své blízké a věnujte jim dárky plné zdraví! Navštivte nás ve Fit AURA, ve Studiu AURA, nebo nás kontaktujte!

, ,

Pozitivní ohlasy ze strany našich klientů na proceduru EXILIS

V poslední době přibývá ze strany našich zákazníků pozitivních ohlasů na proceduru EXILIS – bezbolestnou liposukci. Vaší spokojenosti si velmi vážíme a věříme, že i nadále budete využívat služeb našeho centra. Dovolte nám uveřejnit jeden z e-mailů, který přišel na naši adresu od naší klientky:

(Upozornění: Proceduru EXILIS vám nabízíme nyní v partnerském Studiu AURA na ulici Horní ve Frenštátě. Děkujeme za pochopení.)

Dobrý den,

chodila jsem do vašeho centra na procedury Exilis. Chtěla bych vám poděkovat za vaše služby i příjemný personál. Došlo ke zlepšení mé postavy. Určitě ráda navštívím vaše centrum někdy v budoucnu, pokud mi to čas dovolí.

Přeji hezký den,

Monika N.

Více o EXILIS

EXILIS je revoluční wellness program, kterého můžete nyní již ne ve Fit AURA, ale ve Studiu AURA využívat již od ledna 2010. Tato procedura napomůže formování vaší postavy a redukci tělesného tuku.

Přečtěte si více o účincích bezbolestné liposukce EXILIS a objednejte se ve Fit AURA na tuto jedinečnou proceduru.

, ,

Dejte svým křivkám tvar s novou procedurou EXILIS!

Dejte svým křivkám tvar s novým wellness programem EXILIS ve Fit AURA! Od ledna 2010 můžete ve Fit AURA využít novou proceduru, která pozitivně napomůže formování vašeho těla a redukci tělesného tuku.

[Upozornění: Proceduru Exilis poskytujeme nyní v našem partnerském Studiu AURA na ulici Horní ve Frenštátě. Děkujeme za pochopení.]

EXILIS: Revoluční metoda pro redukci tuku a tvarování těla

Co je EXILIS? Jedná se o unikátní zařízení, které vysílá řízeně dávky ultrazvukových vln a termální energii do tělesných tkání. EXILIS dosahuje unikátních výsledků díky kombinaci mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitaci molekul. Přesně zacílené, rychlé a vysoce efektivní tvarování problematických partií spolu s dalšími bezkonkurenčními výhodami vás svými výsledky jistě uspokojí!

Výsledky s procedurou EXILIS

EXILIS přináší unikátní výsledky:

 • ve formování problematických částí těla,
 • v redukci objemu tukové tkáně,
 • zlepšení elasticity pokožky,
 • zkvalitnění struktury pokožky,
 • zmírnění projevů celulitidy.

Exilis pomáhá odstranit přebytečný tuk díky třem jedinečným procesům: PRŮNIK – SEPARACE – DEAKTIVACE.

Průnik

Kombinace vysokofrekvenční a mechanické energie umožňuje snadnější průnik vlnění do tkání, které dříve zůstávaly rezistentní. EXILIS se cíleně zaměřuje na hlouběji uložené vrstvy tuku. Aplikátor ochlazuje povrch pokožky, reguluje teplotu na povrchu kůže a zajišťuje tak ochranu jemných dermálních struktur.

Separace

Ultrazvukové vlny EXILIS rozvolňují fibrotické tukové struktury a způsobují rozklad obranné formace tukových lobulů na samostatné jednotky. Takto exponované buňky jsou vzájemně více izolované a přístupnější dalším terapeutickým účinkům.

Deaktivace

Tukové valy se z velké části skládají z metabolicky neaktivních buněk. Vysokofrekvenční energie způsobuje termální efekt, který stimuluje buněčný metabolismus a zrychluje zejména lipolytický proces v lokalizované tukové tkáni. Zároveň u části tukových buněk dochází k apoptóze = řízenému zániku buněk a jejich rozpadu na jednotlivé částice. Poklesem množství tukových buněk – adipocytů a zmenšení jejich objemu, dochází k výrazné redukci tukové vrstvy jako takové.

Je EXILIS bezpečné zařízení?

EXILIS používá unikátní bezpečnostní prvky – DTC a EFC.

DTC – Dermal Temperature Control, systém kontroly a regulace teploty na
povrchu pokožky

 • nepřetržité monitorování a zobrazování teploty povrchu pokožky na displeji
 • volitelně nastavitelná teplota chlazení
 • systém homogenní distribuce energie předchází poškození kůže

EFC – Energy Flow Control, systém kontroly a ovládání toku energie

 • integrovaný systém kontroly kontaktu elektrody s tělem pro zvýšení bezpečnosti pacienta i terapeuta
 • možnost nastavení výstupního výkonu přímo na aplikátoru
 • snadné ovládání vyzařované energie
 • garance efektivních výsledků

Aplikace a doporučení

Při jedné proceduře EXILIS (tj. v jednom dni) lze provést ošetření 5 zón v maximálním rozsahu 1000 cm2. Délka ošetření jedné zóny je 10 minut. Jednotlivé zóny jsou například: bříško, podbradek, boky, zadek, stehna apod.

Po aplikaci se doporučuje zvýšený pitný režim a pohybová aktivita a vyvarování se konzumace tučných pokrmů.

Při návštěvě EXILIS ve Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm můžete využít zvýhodněný balíček. Více informací naleznete v našem ceníku.

[Upozornění: Proceduru Exilis poskytujeme nyní v našem partnerském Studiu AURA na ulici Horní ve Frenštátě. Děkujeme za pochopení.]

, ,

Tip na vánoční dárky: Dárky plné zdraví zaujmou každého!

Vánoce se kvapem blíží! Hledáte nějaký originální vánoční dárek pro ženu? Sháníte něco zajímavého pod stromeček pro muže? Hledáte něco pro ostatní členy rodiny? Darujte zdraví a příjemné zážitky! Ve Fit AURA a Studiu AURA najdete obojí!

Dárky plné zdraví z Fit AURA

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA přináší dárky plné zdraví pro vás, vaši rodinu, přátele, drahé a blízké, milé a ještě milejší… Vyberte si některý z našich věcných dárků pro ty, kteří jsou sportovně aktivní či bojují s nadváhou. V naší nabídce najdete např. přípravky, které posilují tvorbu svalové hmoty, zamezují ničení svalové tkáně a podporují odbourávání tuků.

Nevíte, který dárek vybrat? Poraďte se s námi nebo využijte univerzální dárkové poukazy Fit AURA z naší nabídky! Dárkové poukazy lze využít při návštěvě fitness, wellness, solné jeskyně nebo solárního studia nebo při návštěvě masáží ve Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Dárky plné zdraví ze Studia AURA

Stejně tak si můžete vybírat z řady vánočních dárků rehabilitačního centra Studio AURA. V nabídce jsou šetrné přípravky pro péči o tělo nebo specializované kosmetické přípravky, které napomáhají k rychlejšímu opálení v soláriu.

Potěšte své blízké a věnujte jim dárky plné zdraví! Navštivte nás ve Fit AURA, ve Studiu AURA, nebo nás kontaktujte!

, ,

Členské karty Fit AURA nyní levněji!

Členské karty Fit AURA, které vám umožňují získat 5% až 30% slevu na všechny služby ve Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Navíc u nás karty od 1. října 2009 zakoupíte levněji!

Slevový program Fit AURA

Využijte členské karty Fit AURA a jejich výhod! Díky členské kartě můžete využít jednoho ze tří slevových programů (ceny jsou platné od 1. října 2009):

Karta Standard Fit AURA (500 Kč) sleva 10 % na všechny služby
Stříbrná karta Fit AURA (800 Kč) sleva 20 % na všechny služby
Zlatá karta Fit AURA (1000 Kč) sleva 30 % na všechny služby

Členské karty, které jste u nás  zakoupili dříve (za 800/1500/2000 Kč), jsou nadále platné.
Poznámka: Členská karta Fit AURA není nositelem dat. Členská karta se vydává oproti vratné záloze 50 Kč.

, ,

Výhody členských karet ve Fit AURA

Zajímalo by vás, jaké výhody mají ve Fit AURA registrovaní členové? Proč může být pořízení členské karty Fit AURA zajímavé i pro vás?

Zařaďte se do členského klubu Fit AURA a využívejte výhod a akcí poskytovaných registrovaným členům v průběhu celého roku.

Výhody pro registrované členy Fit AURA

Každý registrovaný člen získá spoustu připravovaných výhod a je pravidelně informován o našich akčních nabídkách. Mezi připravované výhody patří například 10% sleva na veškeré produkty baru ve fitness nebo Platinová karta s celoroční slevou 50 % na služby Fit AURA a podobně.

Pro držitele členských karet Fit AURA připravujeme řadu nových služeb: masáže Hot Stone, masáž lávovými kameny, baňkování, čínskou tlakovou masáž nebo například lymfatickou masáž. Pro zjištění poměru aktivní svalové hmoty a tuku v těle chystáme měření bodystatem. Dále připravujeme nové programy ve fitness šité na míru jen pro vás, zaměřené na kondici, tvarování a formování postavy, program wellness zaměřený na redukci váhy a odstranění celulitidy a program rehabilitační, ve kterém se zaměříme na prevenci a regeneraci pohybového aparátu a harmonie těla. To vše pro vás ve Fit AURA připravujeme v nejbližší době. Všichni stávající i noví členové Fit AURA se tedy mají na co těšit a tato nabídka služeb a výhod s nimi spojených je jistě dobrým důvodem, proč se můžete členy Fit AURA stát také vy.

Každý, kdo se zaregistruje do členského klubu Fit AURA v období od 1. 7. do 31. 8. 2009 získá ke své registraci navíc dárek Fit AURA.

Aktuální nabídka pro členy Fit AURA

Více informací o aktuálních akcích, které mohou využít nositelé členských karet Fit AURA si přečtěte ve článku Letní sleva 50 % na všechny služby Fit AURA.

, ,

Letní sleva 50 % na všechny služby Fit AURA

Vážení návštěvníci Fit AURA,

připravili jsme pro vás novinku pro letní měsíce 2009. Od pondělí 1. června do pondělí 31. srpna 2009 jsou veškeré služby ve Fit AURA se slevou 50 %! V měsíci červnu 2009 platí 50% sleva pro všechny návštěvníky, v červenci a srpnu pouze pro všechny registrované držitele členských karet.

Sleva se týká veškerých služeb Fit AURA, tedy návštěvy ve fitness, wellness, solárního studia i naší solné jeskyně.

Slevy se nesčítají s jinými slevami, které mají například držitelé zlatých, stříbrných a standard karet. Majitelé těchto členských karet však o nic nepřijdou. V letních měsících (červen až srpen) mají na všechny služby Fit AURA 50 % slevu (bez ohledu na to jakou výši slevy mají na své členské kartě) a od 1. září 2009 bude jejich sleva opět ve výši jejich slevového programu. Pro neregistrované zákazníky, kteří nejsou držiteli členské karty platí 50% sleva pouze v měsíci červnu. Cílem této akce je umožnit všem vyzkoušet si Fit AURA se všemi jeho nabízenými službami.

Věříme, že si v letních měsících užijete návštěvy ve Fit AURA a že pro vás letní 50 % sleva na všechny naše služby bude příjemným bonusem. Více informací o aktuálních cenách se dočtete v našem Ceníku (uveden u jednotlivých služeb).

Prodlužujeme 50% slevu do září 2009!

Pro velký zájem prodlužujeme letní akci – 50 % slevu pro členy klubu Fit AURA – i na měsíc září. Podmínky akce jsou shodné s těmi, které platily v průběhu července a srpna 2009 (viz výše).