Příspěvky

, ,

Fitko v novém! Fit AURA redesignovala

Fitcentrum Fit AURA pro své klienty připravuje stále něco nového. Nyní provedlo zásadní změny v rozmístění zařízení a vybavení fitness a změnilo celkový design tohoto prostoru.

Soukromí ve fitness pro ženy

Pro ženy zde byl vybudován funkční sál s hezčím a útulnějším prostředím. Sál je určen především pro funkční trénink s protahovací zónou.

Silová zóna pro muže

Pro muže je ve Fit AURA připravena těžká zóna s klecí na dřepy, bench press a mrtvé tahy, boxovací pytel a mnoho dalšího.

Věříme, že změny v našem fitness přivítáte a přispějí k vašemu pohodlnějšímu a příjemnějšímu cvičení. Přijďte nás navštívit a vyzkoušet si naše fitness v novém.

Fit AURA: Redesign fitness zóny

, ,

Zhubněte do plavek!

(Upozornění: tento příspěvek již není aktuální. Děkujeme za pochopení.)

Milé dámy, ženy a dívky,

chcete být včas připraveny a snažíte se zhubnout do plavek? Máme pro vás dobrou zprávu: pomůžeme vám naplnit vaše předsevzetí!

V našem fitness jsme pro vás připravili novinku: skupinové cvičení pro ženy. Jedná se o kruhový trénink pod vedením osobního trenéra. Cvičení je zaměřeno především na formování ženské postavy a redukci váhy.

Každé sobotní dopoledne v čase od 9.00 do 10.30 je vyhrazeno kruhovému tréninku pro ženy.

Věříme, že takto vyhrazený čas oceníte a že se vám bude pod vedením trenéra dobře cvičit. Výsledky se jistě brzy dostaví! Těšíme se na vás!

Poznámka: V sobotu dopoledne mohou naše fitness navštívit samozřejmě i muži.