Příspěvky

Přijďte ve svátek 28. října do Fit AURA a získejte slevu na měsíční členství

Přijďte si zpříjemnit státní svátek do Fit AURA ve Frenštátě p. R. V pátek 28. října 2016 se budeme těšit na vaši návštěvu. Pro prvních 30 návštěvníků máme v tento den přichystán dárek – měsíční členství pouze za 500 Kč.

Akce ve fitku: Měsíční členství se slevou

Využijte volný sváteční den k odpočinku a přijďte si protáhnout tělo. Buďte mezi prvními 30, kterým nabídneme měsíční členství za pouhých 500 Kč. Ušetříte tak 300 korun, tedy více než třetinu oproti standardní ceně.

Využijte této jedinečné nabídky a přijďte si k nám užít prima relaxační den. Těšíme se na vás ve fitness Fit AURA v Martinské čtvrti ve Frenštátě pod Radhoštěm.

,

Sváteční sleva ve fitku: o květnových svátcích si přijďte dát do těla

Sváteční čtvrtky – 1. a 8. května 2014 máme ve Fit AURA otevřeno. Přijďte si zacvičit ráno, v době od 8 do 12 hodin, nebo odpoledne či navečer, od 14 do 21 hodin. Určitě vám udělá radost i naše sváteční sleva. Vstup do fitness bude v tyto dny pouhých 50 Kč!

Sváteční provozní doba a sleva

Čtvrtek 1. května 2014: 8-12, 14-21
Čtvrtek 8. května 2014: 8-12, 14-21
Sváteční vstupné: 50 Kč

,

Udělejte radost svým blízkým Vánočními poukazy s mimořádným bonusem

Myslíte na to, jak co nejlépe potěšit své blízké? Pomůžeme vám našimi vánočními dárkovými poukazy!

Máme pro vás připraveny dárkové vánoční poukazy, které je možné uplatnit ve Fit AURA i ve Studiu AURA.

Letošní novinka s mimořádným bonusem

Letos pro vás máme připraveny dva druhy vánočních poukazů:

  • červený vánoční dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč s letošním mimořádným bonusem 200 Kč;
  • modrý vánoční dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč disponuje bonusem 80 Kč.

Dárkové poukazy nakupujte:

Oba poukazy je možné uplatnit jak ve Fit AURA, tak ve Studiu AURA do 31. 12. 2013.

,

Fit AURA podporuje pohybovou aktivitu seniorů. Vydává nové Senior karty

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA podporuje pohybovou aktivitu seniorů. Pro všechny seniory starší 60 let, kteří touží po zdravém pohybu, chtějí sportovat a zůstat aktivní, proto připravilo Fit AURA nové Senior karty.

Senior karty pro aktivní návštěvníky ve věku 60+

„Nové karty pro seniory jsme se rozhodli zavést proto, že bychom rádi podpořili seniory, kterým je blízký aktivní způsob života, kteří se chtějí zachovat fit a v kondici. Fandíme aktivním seniorům a chceme je v jejich sportování podporovat, protože je to dobré jak pro jejich fyzické zdraví, tak pro podporu jejich psychických sil,“ říká Petr Stiborek, majitel sportovně-relaxačního centra Fit AURA.

Senior karta je určena všem seniorům starším 60 let a senioři s ní mají nárok na 30% slevu na služby sportovně-relaxačního centra. To nabízí vedle fitness aktivit také wellness zařízení podporující redukci váhy, formování problematických partií, celkovou fyzickou kondici a podobně. Se Senior kartou bude levnější také vstup do solárií, které najdete ve Fit AURA jak v horizontální, tak ve vertikální podobě.

Jaké výhody seniory čekají:

  • 30% sleva na služby Fit AURA;
  • na kartu nemusíte vkládat žádný depozit – 30% sleva vám bude automaticky odečtena;
  • Senior karta je vydávána zdarma oproti padesátikorunové záloze.

Více o nabízených službách a ceník jednotlivých služeb naleznete na webu www.fitaura.cz u jednotlivých služeb. Ochotně vám také poradíme na recepci ve Fit AURA ve Frenštátě.

,

Happy Hour ve Fit AURA právě teď!

Využijte mimořádné slevy a zacvičte si ve Fit AURA za polovic! Happy Hour trvají ve Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm právě nyní!

Od 8 do 12 hodin jen za 70 Kč!

Dopoledne, v čase od 8 do 12 hodin si můžete v našem fitness centru zacvičit se slevou. Bez ohledu na to, zda jste či nejste vlastníky členské karty, platí pro vás v tomto čase: vstup do fitness jen za 70 Kč!

Využijte této mimořádné akce a přijďte si k nám zacvičit!

Akce platí do odvolání.

, ,

Členské karty Fit AURA nyní levněji!

Členské karty Fit AURA, které vám umožňují získat 5% až 30% slevu na všechny služby ve Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Navíc u nás karty od 1. října 2009 zakoupíte levněji!

Slevový program Fit AURA

Využijte členské karty Fit AURA a jejich výhod! Díky členské kartě můžete využít jednoho ze tří slevových programů (ceny jsou platné od 1. října 2009):

Karta Standard Fit AURA (500 Kč) sleva 10 % na všechny služby
Stříbrná karta Fit AURA (800 Kč) sleva 20 % na všechny služby
Zlatá karta Fit AURA (1000 Kč) sleva 30 % na všechny služby

Členské karty, které jste u nás  zakoupili dříve (za 800/1500/2000 Kč), jsou nadále platné.
Poznámka: Členská karta Fit AURA není nositelem dat. Členská karta se vydává oproti vratné záloze 50 Kč.

, ,

Výhody členských karet ve Fit AURA

Zajímalo by vás, jaké výhody mají ve Fit AURA registrovaní členové? Proč může být pořízení členské karty Fit AURA zajímavé i pro vás?

Zařaďte se do členského klubu Fit AURA a využívejte výhod a akcí poskytovaných registrovaným členům v průběhu celého roku.

Výhody pro registrované členy Fit AURA

Každý registrovaný člen získá spoustu připravovaných výhod a je pravidelně informován o našich akčních nabídkách. Mezi připravované výhody patří například 10% sleva na veškeré produkty baru ve fitness nebo Platinová karta s celoroční slevou 50 % na služby Fit AURA a podobně.

Pro držitele členských karet Fit AURA připravujeme řadu nových služeb: masáže Hot Stone, masáž lávovými kameny, baňkování, čínskou tlakovou masáž nebo například lymfatickou masáž. Pro zjištění poměru aktivní svalové hmoty a tuku v těle chystáme měření bodystatem. Dále připravujeme nové programy ve fitness šité na míru jen pro vás, zaměřené na kondici, tvarování a formování postavy, program wellness zaměřený na redukci váhy a odstranění celulitidy a program rehabilitační, ve kterém se zaměříme na prevenci a regeneraci pohybového aparátu a harmonie těla. To vše pro vás ve Fit AURA připravujeme v nejbližší době. Všichni stávající i noví členové Fit AURA se tedy mají na co těšit a tato nabídka služeb a výhod s nimi spojených je jistě dobrým důvodem, proč se můžete členy Fit AURA stát také vy.

Každý, kdo se zaregistruje do členského klubu Fit AURA v období od 1. 7. do 31. 8. 2009 získá ke své registraci navíc dárek Fit AURA.

Aktuální nabídka pro členy Fit AURA

Více informací o aktuálních akcích, které mohou využít nositelé členských karet Fit AURA si přečtěte ve článku Letní sleva 50 % na všechny služby Fit AURA.

, ,

Letní sleva 50 % na všechny služby Fit AURA

Vážení návštěvníci Fit AURA,

připravili jsme pro vás novinku pro letní měsíce 2009. Od pondělí 1. června do pondělí 31. srpna 2009 jsou veškeré služby ve Fit AURA se slevou 50 %! V měsíci červnu 2009 platí 50% sleva pro všechny návštěvníky, v červenci a srpnu pouze pro všechny registrované držitele členských karet.

Sleva se týká veškerých služeb Fit AURA, tedy návštěvy ve fitness, wellness, solárního studia i naší solné jeskyně.

Slevy se nesčítají s jinými slevami, které mají například držitelé zlatých, stříbrných a standard karet. Majitelé těchto členských karet však o nic nepřijdou. V letních měsících (červen až srpen) mají na všechny služby Fit AURA 50 % slevu (bez ohledu na to jakou výši slevy mají na své členské kartě) a od 1. září 2009 bude jejich sleva opět ve výši jejich slevového programu. Pro neregistrované zákazníky, kteří nejsou držiteli členské karty platí 50% sleva pouze v měsíci červnu. Cílem této akce je umožnit všem vyzkoušet si Fit AURA se všemi jeho nabízenými službami.

Věříme, že si v letních měsících užijete návštěvy ve Fit AURA a že pro vás letní 50 % sleva na všechny naše služby bude příjemným bonusem. Více informací o aktuálních cenách se dočtete v našem Ceníku (uveden u jednotlivých služeb).

Prodlužujeme 50% slevu do září 2009!

Pro velký zájem prodlužujeme letní akci – 50 % slevu pro členy klubu Fit AURA – i na měsíc září. Podmínky akce jsou shodné s těmi, které platily v průběhu července a srpna 2009 (viz výše).